تبلیغات
فروش فیلم های روز دنیا در فروشگاه اینترنتی روزفیلم دات کام - Star Trek
فروش فیلم های روز دنیا در فروشگاه اینترنتی روزفیلم دات کام

درباره وبلاگ
جستجو
موضوعات
آخرين نوشته ها
نويسندگان
پيوند ها
آرشيو مطالب
پيوندهاي روزانه
ابر برچسب ها
آمار سايتStar Trek

پیشتازان فضا . از ابتدا هم پیشتاز بوده اند . فیلم یادآور موج اول  فیلم های علمی تخیلی بود که بسیار هم موفق بودند . سریالی پر مخاطب که همه چیزش برای بیننده تازگی داشت و تمامی عناصر فیلم جالب و عالی بودند.
جالب است بدانید این سریال در ایران هم به نمایش درآمد.

اما این بار  و در ادامه ی بازگشت به عقب هالیوود در ساخت کمیک استریپ و زنده کردن قهرمانان محبوب سال های گذشته قرعه به نام Star Trek  افتاد و پس از یک سال مخفی کاری که برای جلب بیشتر تماشاگر انجام میشد. فیلم به اکران درآمد و توانست موفقیت خوبی نیز در گیشه ها به دست آورد.

فیلم ساختار سریال را در خود دارد .اما داستانش قبل از ماجراهای استار ترک آغاز می شود .
دو جوان جویای نام با سفینه ای فضایی  در کهکشان به سفر می پردازند و مجبور می شوند با نیروهای اهریمنی که قصد نابودی زمین و سایر موجودات را دارند می شوند و در جریان سفرهایشان در کهکشان های مختلف با  حوادث و چیزهای جدیدی برخورد می کنند...

شاید بسیاری از طرفداران سریال در اینکه بازسازی آن بتواند همچنان قوی و جذاب باشد و اینکه کسانی دیگر بتوانند نقش های جاودانه و فوق محبوب سریال مثل کاپیتان کرک و اسپاک را ایفا کد شک داشتند. اما تقریبا همه در  ابتدای فیلم متوجه می شوند که بازیگران جدید فیلم به نحو خوب و شایسته ای کار خود را انجام میدهند و همین بازی خوب  خود یکی از عوامل موفقیت فیلم به شمار می رود. استفاده از بازیگران جوان و مستعد یکی از کارهایی بود که میتوانست باعث سقوط فیلم شود اما کریس پاین  توانسته است به خوبی بار فیلم را به دوش بکشد.

کارگردان برای خیلی ها آشناست .جی جی آبرامز که کارگردان سریال محبوب Lost  است و علی رغم جوانی اش کاری خحیره کننده از خود نمایش گذاشته. و همین جوانی عوامل فیلم باعث شده است تا کل مجموعه بتواند جدا از یک بازسازی صرف و مطلق انجام کار کند.

داستان فیلم با زیرکی خاصی نوشته شده است. از آنجا که آن را بسیاری دیده اند .در حرکتی جالب سالها به عقب رفته اند تا از جوانی و آغاز شخصیتهای آشنا کار را شروع کنند.داستان ضرب آهنگی سریع دارد و مرتب بیننده را درگیر نبرد های فضایی و صحنه های اکشن میکند .روبط بین شخصیت ها به خوبی نوشته شده است و داستان به شکلی نوشته شده است تا راه را برای ساخت مجموعه ی دیگری باز بگگذراد و مطمئنا  قسمت های دیگری نیز خواهد داشت.

در مجموع فیلم نقطه ی تاریکی ندارد و بسیار خوش ساخت است بطوریکه حتی منتقدین معروف نیز در تعریف کردن از آن از هم سبقت میگیرند و این برای فیلمی که تماما اکشن است بسیار نادر پیش می آید. فیلم را ببینید و از تماشای آن لذت ببرید.
طبقه بندی: معرفی فیلم های روز roozfilm.com، 
برچسب ها: star trek، زیرنویس فارسی،  
دنبالک ها: خرید فیلم اختر نورد (star trek)،  

جمعه 8 خرداد 1388 توسط rooz film