تبلیغات
فروش فیلم های روز دنیا در فروشگاه اینترنتی روزفیلم دات کام - چارلیز ترون همکار مهتاب کرامتی شد
فروش فیلم های روز دنیا در فروشگاه اینترنتی روزفیلم دات کام

درباره وبلاگ
جستجو
موضوعات
آخرين نوشته ها
نويسندگان
پيوند ها
آرشيو مطالب
پيوندهاي روزانه
ابر برچسب ها
آمار سايتچارلیز ترون همکار مهتاب کرامتی شد

 

چارلیز ترون، هنرپیشه سرشناس هالیوود و برنده جایزه اسکار، به عنوان سفیر صلح و دوستی سازمان ملل متحد برگزیده شد. ترون که متولد آفریقای جنوبی است، فعالیت خود را بر پایان دادن به خشونت علیه زنان متمرکز خواهد کرد.

سفیران صلح سازمان ملل متحد که هم اکنون تعداد آنها به ۱۰ نفر رسیده است ، افراد مشهوری در زمینه های فیلم، موسیقی، ادبیات، ورزش و علم هستند.

از دیگر سفیران صلح سازمان ملل، می توان به جرج کلونی ، آنجلینا جولی و مایکل داگلاس بازیگران مشهور هالیوود ، دنیل بارنبوین، می دوری گوتو و یویوما موسیقی دان، پائولوکوئیلو نویسنده، وهم چنین شاهزاده هیابنت الحسین، دختر سوارکار پادشاه اردن اشاره کرد.

این افراد با استفاده از محبوبیت و شهرت خود در میان مردم، برنامه ها و فعالیت های سازمان ملل متحد را با حضور در اجتماعات و رسانه ها معرفی کرده و به تبلیغ آن می پردازند.

چارلیزترون در مناطق روستایی آفریقای جنوبی برای مردمی که دسترسی شان به مراقبت های پزشکی محدود است ، مرکز پزشکی ایجاد می کند.
خانم ترون که هم اکنون ۳۳ سال دارد ، در سال ۲۰۰۳ برای بازی در فیلم «هیولا» موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگرزن شد.

او در این فیلم نقش یک شخصیت واقعی به نام «آیلین ورنس » را بازی می کند. آیلین به خاطر سواستفاده های خشونت بار بسیاری که از او شده بود ، تبدیل به یک قاتل زنجیره ای شده و درسال ۲۰۰۲ در ایالت فلوریدای آمریکا اعدام شد.
طبقه بندی: بیوگرافی و اخبار بازیگران هالیوود، 
برچسب ها: چارلیز ترون، فروش فیلم، خرید فیلم،  
دنبالک ها: خرید فیلم های چارلیز ترون در روزفیلم دات کام،  

دوشنبه 18 خرداد 1388 توسط rooz film